Typy  a rozměry tašek

Podle použití a požadované nosnosti si jednoduše vyberete typ tašky, který potřebujete.  Mrkněte také před tím na materiály, abyste si dokázali vybrat ten správný.  

Předtím, než potiskneme materiál a tašky se vyrobí, je nutná technologická příprava. Proto prosíme počítejte s uvedeným minimálním množstvím

0ks
Minimální množství

Tašky se zesíleným průhmatem

Tyto tašky jsou zpevněny kolem výseku děrovaným plastovým materiálem, patří mezi nejužívanější variantu v reklamních taškách.

Jsou vhodné pro oblečení, obuv, dary, dokumenty apod.  Je možné přidat rozkládací dno nebo strany tašky. 

 

STANDARDNÍ VELIKOSTI:    

30x40 cm   35x45 cm   40x50 cm    45x54 cm    50x60 cm 

0ks
Minimální množství

Tašky s páskovým uchem

Tašky s páskovým uchem jsou určeny pro všestranné použití a jsou vhodné pro přepravu objemného a těžkého obsahu.   Mohou být použity opakovaně,  což zvyšuje jejich reklamní efekt.

Pružné plastové uši jsou pevné a pohodlné pro delší cestu. Barva plastových uší může být rozdílná oproti barvě tašky, takže lze dosáhnout opravdu originálních barevných kombinací.

STANDARDNÍ VELIKOSTI:     35 x 43 cm (+ 5 cm)      40 x 44 cm (+ 3 cm)       45 x 53 cm

0ks
Minimální množství

Tašky s vyseknutým průhmatem

Tyto tašky vypadají obdobně jako tašky se zesíleným uchem, s tím rozdílem, že právě toto zesílení kolem průhmatu postrádají.  Rukojeti jsou vyseknuty přímo do materiálu tašky.

Jsou vhodné pro lehké produkty, jako jsou léky, kosmetika a další drobné předměty.  Atraktivní vzhled a nízká cena jsou jejich hlavní předností.

STANDARDNÍ VELIKOSTI:                                                                20 x 30 cm      25 x 35 cm       25 x 40 cm

0ks
Minimální množství

Tašky tvaru T-shirt

Tento typ tašky je ekonomickou variantou a proto je obvykle využíván v maloobchodě tam, kde jde hlavně o cenu a větší množství naproti tomu méně o image.  

Pro vysokou nosnost a nízkou cenu těchto tašek, časté užití bývá například v supermaketech a všude tam kde je třeba větších objemů tašek.  Nosnost tašky lze nastavit podle tloušťky materiálu.

STANDARDNÍ VELIKOSTI:  

25 x 40 cm (+ 2x6 cm)   25 x 45 cm (+ 2x6 cm)   27 x 50 cm (+ 2x7 cm)    

28 x 55 cm (+ 2x7,5 cm)   30 x 60 cm (+ 2x8 cm)   35 x 60 cm (+ 2x10 cm)